Селекционерът на националния отбор на Мексико по футбол Херардо Мартино заяви, че е разочарован от днешното равенство 0:0 срещу Полша в мача от първия кръг в група „С“ на Световното първенство в Катар.

„Бяхме по-добри през първото полувреме, заслужавахме предимство на почивката“, каза треньорът на Мексико Херардо Мартино, добавяйки, че те са станали „предвидими и предпазливи“ с напредването на двубоя.

БГНЕС
74 снимки

„Дузпата беше наша грешка, но като цяло смятам, че трябваше да спечелим мача предвид това, което направихме през първото полувреме“, добави Мартино.

В иновативната арена, построена с помощта на 974 рециклирани контейнера, която гледа към Арабския залив, море от мексикански фенове в зелено превъзхождаше полските си колеги и накара присъствието им да се усети в арената с капацитет от 40 000 души, но и това не помогна на „ацтеките“ да вземат 3 точки.