Бразилия продължи победния си ход в световните квалификации в зона “Южна Америка”. Кариоките победиха с 2:0 Перу в сблъсъка помежду им от 10-ия кръг, записвайки 8-а поредна победа на сметката си.

Бразилия се хвърли в атака още от самото начало и в 8-ата минута домакините претендираха за дузпа за нарушение срещу Алекс Сандро, но такава не бе отсъдена. Голът обаче не закъсня. В 15-ата минута
Неймар отне топката в близост до тъчлинията, нахлу в наказателното поле и подаде за Евертон, който откри резултата - 1:0.

В 20-ата минута отново реферът имаше важна роля, като прецени да не отсъди дузпа за игра с ръка на Александър Кайенс в собственото му наказателно поле.

Неймар удвои в 40-ата минута, след като довкара отбита топка от вртаря след силен шут на Евертон.

През втората част гостите пропуснаха да върнат интригата в 73-ата минута. Страхотен изстрел на Маркос Лопес обаче бе спасен от вратаря на Бразилия. В 86-ата минута Хълк пропусна добра възможност за домакините,.

Бразилия продължава да води в класирането с пълен актив от 24 точки. Перу заема 7-ото място с 8 пункта.