Отборите на Русия и Испания направиха хикс – 3:3 в приятелската среща по между си в Санкт Петербург.

Испанците поведоха с 2:0, допуснаха изравняване за 2:2, отново излязоха напред в резултата за 3:2, но домакините изравниха.

Два гола от дузпи за Испания вкара Серхио Рамос, а Жроди Алба добави един. За Русия се разписаха на два пъти Фьодор Смолов и Алексей Миранчук.

Гостите поведоха в 9-ата минута с попадение на Жорди Алба, който от близко разстояние с глава откри резултата.

Денис Глушаков пропусна възможност за Русия в 28-ата минута, а в 35-ата Серхио Рамос покачи на 2:0 за Испания след като бе точен от дузпа.

Фьодър Смолов намали пасива на домакините в 41-ата минута. Той получи отличен пас от Алексей Миранчук и реализира за 1:2.

Малко след подновяването на играта през второто полувреме, в 51-ата минута точно Миранчук бе на точното място и се разписа за 2:2.

Само две минути по-късно обаче испанците отново получиха правото да изпълнят дузпа и Серхио Рамос пак бе точен, за да даде аванс на своя тим за 3:2.

В 70-ата минута Александър Кокорин намери Фьодор Смолов, който прати топката в горния ляв ъгъл на вратата на Испания за 3:3, оформяйки крайния резултат в проверката.