Шекспир: Много се гордея с победите на Лестър

Публикувана в 23:57 на 18 март 2017 7505 0

Наставникът на Лестър Крейг Шекспир не крие задоволството си от представянето на тима под негово ръководство. "Лисиците" имат 4 поредни победи във всички турнири и вече са познатият тим от миналия сезон.

Днес в среща от 29-ия кръг на първенството във Висшата лига Лестър победи Уест Хем като гост с 3:2.

"Лестър направи всичко за победата. Много добре започнахме двубоя и успяхме да се разпишем на два пъти. Трябва да отдадем заслуженото и на съперника от Уест Хем, след като трябваше Шмайхел да спасява сериозни положения", коментира наставникът.

"Горд съм с резултатите, които постига тима в последно време. Имаме важен мач срещу Атлетико Мадрид в Шампионска лига, който предстои", допълни той.

В момента Лестър има 30 точки и заема 15-ото място във Висшата лига.