Манчестър Юнайтед се върна с пълна сила в дербито със Сити. Мометата на Жозе Моуриньо намалиха резултата в 58-та минута на 1:2 и направиха заключителния половин час на двубоя повече от интересен.

В герой за "червените дяволи" се превърна Антони Марсиал, който се разписа в пети пореден мач във Висшата лига, влизайки в ексклузивната компания на имена като Ерик Кантона, Рууд ван Нистелрой и др., които са правели същото за Юнайтед.

Французинът беше точен от дузпа, с която хладнокръвно прати Едерсон в другия ъгъл. А заслугата за нея беше на влезлия минутка-две по-рано като резерва Ромелу Лукаку, който хитро си я изработи в единоборство именно с вратаря.

Как се стигна до дузпата и попадението в полза на Юнайтед, можете да видите от картината в прикаченото видео