Отборът на Волов Шумен се наложи с 3:0 като гост над Спартак Варна в мач от 18-я кръг на Източната Б група. Гостите показаха по-грамотна и комбинативна игра от своя съперник и логично стигнаха до попаденията, дело на Захари Димитров в 19-та, Джахат Кемил в 32-та и на Андрей Атанасов в 74-та минута.

И в трите случая вратарят Николай Банков нямаше какво да направи, след като головете паднаха при скоростни атаки и непокрити футболисти срещу неговата врата.

Най-чистото положение за Спартак Вн пропиля Иван Мартинов 30-та минута, когато непокрит не успя да нанесе силен удар и топката с лекота бе уловена от Генко Славов.

Непосредствено след края на мача, целият отбор на Шумен ще посети своя съотборник Дарин Тодоров, който е в многопрофилна болница „Св.Анна” във Варна.