Видима-Раковски разгроми с 4:1 (1:1) Шумен в контролна среща, която се игра в Севлиево. Тя беше първа за отбора на Шумен, който се завърна в професионалния футбол това лято.

Стоян Георгиев, който е преотстъпен от Славия, откри резултата в полза на домакините, а малко преди края на първата част Митко Митков изравни за Шумен. След почивката само играчи на проби се разписаха за изпадналия от А група отбор на Видима-Раковски.

Следващата им проверка е пак при домашни условия с отбора на Светкавица.

"При нас има голямо текучество. Все още няма подписани договори, но има една група от хора, които могат и да останат. Гради се някакъв млад отбор. Днес специално не съм доволен от мача, защото през второто полувреме не се случи нищо. Нямам представа защо от Шумен пуснаха тези хора през второто полувреме, вероятно да ни заблудят, тъй като играем с тях в 1-ия кръг, коментира старши треньорът на севлиевци Костадин Ангелов./БТА