В мач от втория кръг на Б група Септември и Светкавица завършиха 1:1 в мач игран в Симитли. Домакините спечелиха първата си точка в новото първенство, но след мача се ядосваха за пропуснатата победа. Имаха и претенции към главния съдия за неотсъдени две дузпи.

С гол в 10 минута на Тихомир Кънев, хората на Георги Танев Георгиев поведоха в резултата, Голмайсторът вкара на празна врата.

Домакините изравниха в 38 минута, когато Атанас Николов вкара с глава. След почивката домакините имаха повече положения, но резултатът не бе променен.

В третия кръг на Б група Светкавица, начело с Георги Иванов- Геша приема Шумен в неделя от 18 часа, начело с Енрико Пичони, а Септември Симитли гостува в неделя от 20 часа на Калиакра. Мачът в Каварна е на осветление.