Отборът на Спортист Своге спечели с 1:0 контрола, играна на комплекс Царско село срещу израелския втородивизионен тим Апоел Йерусалим. Единственото попадение падна в началото на второто полувреме, дело на Младен Стоев от пряк свободен удар.

Първата част не представи кой знае какви футболни достойнства, като преобладаваха грубите влизания на израелските футболисти. В началото на втората част отборът на Спортист получи право да изпълни пряк свободен удар на около 20 метра, леко в ляво, от голлинията на израелския тим. Зад топката застана юношата на |Локомотив София Младен Стоев, който със силен и прецизен изстрел оплете топката в горния десен ъгъл на израелския вратар.

Футболистите на Апоел можеха да изравнят резултата в средата на второто полувреме, но силният изстрел от далечно разстояние срещна напречната греда на тима от Своге.

В самия край на мача, след поредното грубо влизане на израелски играч, се стигна до кратко меле, което бе спряно навреме от главния съдия.