Спартак Плевен победи с класическото 3:0 Етър в последния мач от 13-я последен кръг от есенния полусезон в Западната Б група. По този начин домакините се отлепиха от последното място в класирането.

Още в 1-а минута с бърза атака по дясното крило Панов центрира в наказателното поле на Етър, където Раденцов стреля, а Цветанов до вкара отбитата от стража на гостите топка.

В 17-та Любомир Тодоров с хубав плътен удар от границата на наказателното поле на Етър удвои преднината на домакините 2:0.

Гостите от Велико Търново можеха да изравнят резултата в 32-та минута, когато Авринов бе изведен сам срещу вратаря на плевенчани, но стреля в аут.

В 55-та минута Любомир Тодоров открадната топката от Трифонов, след което оформи класическото 3:0.