Спартак 1918 надигра гостуващия Несебър, но загуби в крайна сметка с 0-1. Домакините проспаха цялото първо полувреме, но имаха шанса да открият още във 2-ата минута, когато Иванович бе изведен сам срещу вратаря Николов, преодоля го, но стреля над вратата. В 10-ата минута Несебър откри след кинжален диагонален изстрел на капитана Орловски от границата на наказателното поле. Две минути по-рано Генко Славов спаси чист гол, след като отби топката след шут на Иво Димитров.

След почивката Спартак излезе коренно преобразен като надигра категорично съперника си. Домакините натикаха Несебър в неговата половина, като положенията се заредиха едно след друго без да бъдат материализирани. Беадиров в 47-ата минута стреля над вратата, а 2 минути по-късно Боян Илиев повтори упражнението след разбъркване в наказателното поле на гостите. Резервата Владимир Каптиев в 67-ата минута стреля по земя отдясно, но Николов спаси. Последва пропуск на Бижев, за да дойде 79-ата минута, когато Каптиев излезе сам срещу вратаря Николов и стреля над вратата. Диян Кателиев също пробва мерника си, но бившият вратар на Спартак отново спаси. В 89-ата минута гостите като на шега можеха да вкарат втори гол, но Христо Александров стреля с глава край дясната греда.

В началото на второто полувреме около 200 фена на Спартак влязоха на стадиона и за пореден път бурно изразиха недоволството си от ръководството на варненския клуб, като издигнаха и лозунги. В 83-ата минута те демонстративно напуснаха стадиона.