Спартак 1918 и Раковски завършиха наравно 2:2 във Варна в среща от 22-ия кръг на Б група. Казаков от гостите откри резултата в 5-ата минута, а Деян Христов изравни в 33-ата. В 68-ата Павлов бе точен от дузпа за 1:2, а крайното 2:2 оформи Янаки Смирнов в 75-ата.

Атанас Атанасов, треньор на Спартак 1918: "Негативен за нас резултат. Точката не ни устройва. Бяхме длъжни този мач да си го вземем. Старахме се, но... Не приемам като оправдание напрежението. Може би малко класа и качества не ни достигат. В останалите 4 мача трябва да спечелим, колкото са ни необходими точки, за да останем. Имам претенции към съдийството, но какво от това. През второто полувреме едва ли се игра повече от 20 минути. Да не говорим, че има ситуации за дузпи, които за мен са, а за него явно не, след като не ги отсъжда. Да, нарушение на Радо Тодоров имаше, но те бе извън наказателното поле, а той отсъжда дузпа за гостуващия отбор. За нашия отбор още няма свирена дузпа".