Отборът на Места Хаджидимово продължава доброто си представяне в предсезонните контроли. След като победи преди седмица „Банско“, днес отборът от Хаджидимово победи и Пирин Разлог с 3:1. За отбора на Места това бе втора контрола в рамките на последните 24 часа, след като вчера те загубиха от Пирин ГД с 1:3. За Пирин Разлог това бе първи спаринг от тази подготовка . Резултатът за домакините откри Марио Балакчиев. По ирония на съдбата до Нова година той бе футболист именно на Пирин Разлог. Хабиб Конедарев покачи на 2:0 в 25-ата минута. Той се разписа вчера и при загубата от Пирин ГД. Димитър Димитров намали резултата в 62-ата минута, но в 78–ата Кобалищалиев оформи и крайното 3:1.

СНИМКИ: Места победи и Пирин Разлог

източник: Gong.bg

Победите за Места срещу Банско и Пирин Разлог впечатляват, тъй като отборът бе напуснат от редица опитни футболисти, които се завърнаха в Пирин ГД. Още нещо любопитно от днешния двубой като страничен съдия на мача в Хаджидимово се изявяваше един от опитните играчи на Места, а преди това и на Пирин ГД Юсеин Топчи.