Сериозни проблеми в Нафтекс преди мача с Родопа
Сериозни проблеми в Нафтекс преди мача с Родопа
Трима основни футболисти на Нафтекс ще пропуснат предстоящия мач с Родопа Смолян. Участие в последната среща от сезона няма да могат да вземат полузащитниците Орлин Старокин и Симеон Симеонов, както и вратарят Мартин Теменлиев.

Младежкият национал Старокин е аут заради контузията в глезена, която получи още в самото начало на мача в Сливен миналата седмица. Привлеченият през зимата Симеонов продължава да лекува травма в адукторите, заради която пропусна двубоя срещу лидера в Източната „Б” група. Участие в срещата не взе и 22-годишният Теменлиев, който от няколко седмици е измъчван от контузия в коляното.

Мачът с Родопа пропускат и трайно контузените Христо Лемперов, Диян Молдованов и Диян Лефтеров.

Добрата новина за старши треньора Пламен Михов е, че ще може да разчита на вратаря Костадин Георгиев, който вече тренира на пълни обороти след претърпяно наскоро заболяване.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google