Българският футболен съюз обяви работната програма за пролетния полусезон на Западната Б група, в която са отбелязани последните промени на дати и часове на футболните срещи.

ПРОГРАМАТА ЗА ПРОЛЕТНИЯ СЕЗОН НА ЗАПАДНАТА Б ГРУПА:

 

ФЕВРУАРИ

XVI кръг – 14.00 часа

27.02 /събота/ Видима-Раковски Севлиево - Ком-Миньор Берковица

Рилски спортист Самоков - Вихрен Сандански

Етър Велико Търново - Марек Дупница

Септември Симитли - Чавдар Етрополе

Балкан Ботевград - Бдин Видин

Белите орли Плевен - Банско

Ботев Криводол - Ботев Враца

Пирин Гоце Делчев - Академик София

 

МАРТ

 

XVII кръг – 15.00 часа

06.03 /събота/ Ботев Криводол - Видима-Раковски Севлиево

Ботев Враца - Белите орли Плевен

Банско - Балкан Ботевград

Бдин Видин - Септември Симитли

Чавдар Етрополе - Пирин Гоце Делчев

Академик София - Етър Велико Търново

Марек Дупница - Рилски спортист Самоков

Вихрен Сандански - Ком-Миньор Берковица

 

XVIII кръг – 15.00 часа

13.03 /събота/ Видима-Раковски Севлиево - Вихрен Сандански

Ком-Миньор Берковица - Марек Дупница

Рилски спортист Самоков - Академик София

Етър Велико Търново - Чавдар Етрополе

Пирин Гоце Делчев - Бдин Видин

Септември Симитли - Банско

Балкан Ботевград - Ботев Враца

Белите орли Плевен - Ботев Криводол

 

XIX кръг – 15.00 часа

20.03 /събота/ Белите орли Плевен - Видима-Раковски Севлиево

Ботев Криводол - Балкан Ботевград

Ботев Враца - Септември Симитли

Банско - Пирин Гоце Делчев

Бдин Видин - Етър Велико Търново

Чавдар Етрополе - Рилски спортист Самоков

Академик София - Ком-Миньор Берковица

Марек Дупница - Вихрен Сандански

 

XX кръг – 15.00 часа

24.03 /сряда/ Видима-Раковски Севлиево - Марек Дупница

Ком-Миньор Берковица - Чавдар Етрополе

Рилски спортист Самоков - Бдин Видин

Етър Велико Търново - Банско

Пирин Гоце Делчев - Ботев Враца

Септември Симитли - Ботев Криводол

Балкан Ботевград - Белите орли Плевен

Вихрен Сандански - Академик София

 

XXI кръг – 15.00 часа

28.03 /неделя/ Балкан Ботевград - Видима-Раковски Севлиево

Белите орли Плевен - Септември Симитли

Ботев Криводол - Пирин Гоце Делчев

Ботев Враца - Етър Велико Търново

Банско - Рилски спортист Самоков

Бдин Видин - Ком-Миньор Берковица

Чавдар Етрополе - Вихрен Сандански

Академик София - Марек Дупница

31.03 /сряда/ Купа България – ј финали

 

АПРИЛ

 

XXII кръг – 17.00 часа

03.04 /събота/ Видима-Раковски Севлиево - Академик София

Вихрен Сандански - Бдин Видин

Ком-Миньор Берковица - Банско

Рилски спортист Самоков - Ботев Враца

Етър Велико Търново - Ботев Криводол

Пирин Гоце Делчев - Белите орли Плевен

Септември Симитли - Балкан Ботевград

04.04 /неделя/ Марек Дупница - Чавдар Етрополе

 

XXIII кръг – 17.00 часа

10.04 /събота/ Септември Симитли - Видима-Раковски Севлиево

Балкан Ботевград - Пирин Гоце Делчев

Белите орли Плевен - Етър Велико Търново

Ботев Криводол - Рилски спортист Самоков

Ботев Враца - Ком-Миньор Берковица

Банско - Вихрен Сандански

Бдин Видин - Марек Дупница

Чавдар Етрополе - Академик София

 

XXIV кръг – 17.00 часа

14.04 /сряда/ Видима-Раковски Севлиево - Чавдар Етрополе

Академик София - Бдин Видин

Марек Дупница - Банско

Вихрен Сандански - Ботев Враца

Ком-Миньор Берковица - Ботев Криводол

Рилски спортист Самоков - Белите орли Плевен

Етър Велико Търново - Балкан Ботевград

Пирин Гоце Делчев - Септември Симитли

 

XXV кръг – 17.00 часа

18.04 /неделя/ Пирин Гоце Делчев - Видима-Раковски Севлиево

Септември Симитли - Етър Велико Търново

Балкан Ботевград - Рилски спортист Самоков

Белите орли Плевен - Ком-Миньор Берковица

Ботев Криводол - Вихрен Сандански

Ботев Враца - Марек Дупница

Банско - Академик София

Бдин Видин - Чавдар Етрополе

 

XXVI кръг – 17.00 часа

21.04 /сряда/ Видима-Раковски Севлиево - Бдин Видин

Чавдар Етрополе - Банско

Академик София - Ботев Враца

Марек Дупница - Ботев Криводол

Вихрен Сандански - Белите орли Плевен

Ком-Миньор Берковица - Балкан Ботевград

Рилски спортист Самоков - Септември Симитли

Етър Велико Търново - Пирин Гоце Делчев

 

XXVII кръг – 17.00 часа

25.04 /неделя/ Етър Велико Търново - Видима-Раковски Севлиево

Пирин Гоце Делчев - Рилски спортист Самоков

Септември Симитли - Ком-Миньор Берковица

Балкан Ботевград - Вихрен Сандански

Белите орли Плевен - Марек Дупница

Ботев Криводол - Академик София

Ботев Враца - Чавдар Етрополе

Банско - Бдин Видин

28.04 /сряда/ Купа България – Ѕ финали

 

МАЙ

 

XXVIII кръг – 18.00 часа

01.05 /събота/ Видима-Раковски Севлиево - Банско

Бдин Видин - Ботев Враца

Чавдар Етрополе - Ботев Криводол

Академик София - Белите орли Плевен

Марек Дупница - Балкан Ботевград

Вихрен Сандански - Септември Симитли

Ком-Миньор Берковица - Пирин Гоце Делчев

Рилски спортист Самоков - Етър Велико Търново

 

XXIX кръг – 18.00 часа

09.05 /неделя/ Рилски спортист Самоков - Видима-Раковски Севлиево

Етър Велико Търново - Ком-Миньор Берковица

Пирин Гоце Делчев - Вихрен Сандански

Септември Симитли - Марек Дупница

Белите орли Плевен - Чавдар Етрополе

Ботев Криводол - Бдин Видин

Ботев Враца - Банско

Балкан Ботевград - Академик София

 

XXX кръг – 18.00 часа

15.05 /събота/ Видима-Раковски Севлиево - Ботев Враца

Банско - Ботев Криводол

Бдин Видин - Белите орли Плевен

Чавдар Етрополе - Балкан Ботевград

Академик София - Септември Симитли

Марек Дупница - Пирин Гоце Делчев

Вихрен Сандански - Етър Велико Търново

Ком-Миньор Берковица - Рилски спортист Самоков

 

Забележка: Срещите от последните три кръга се играят по едно и също време, съгласно Наредбата за първенствата и турнирите по футбол в системата на БФС.


Следете ни навсякъде и по всяко време с мобилното приложение на Gong.bg. Можете да го изтеглите от Google Play, App Store и AppGallery.