Пирин Разлог спечели трета победа у дома тази есен. Възпитаниците на треньорския тандем Христо Джоджов – Димитър Соколов победиха ФК Бургас с 3:1. Домакините водеха до последната минута с 3:0, преди гостите от морския ни град да вкарат почетен гол.

Любопитното е, че първите две попадения за Пирин Разлог вкараха крайните бранители – Димитър Руйчев в 28-та минута и Атанас Спириев в 70-та минута. Последният до месец август бе играч на Пирин Благоевград и за него това бе първи гол с екипа на новия му отбор. В 75-та минута голмайсторът на отбора Борис Кондев вкара и третото попадение. Секунди преди последния съдийски сигнал гостите отбелязаха почетен гол.

С тази победа Пирин Разлог се укрепи в челото на класирането на „Б“ групата. Интересното е, че до сега отборът бе печелил като домакин единствено срещу местните съперници Пирин Благоевград и Септември. Заради продължаващия ремонт на стадиона в Разлог и този мач се игра на стадион „Свети Петър“ в Банско.