Втородивизионният Пирин Гоце Делчев и треторазрядния Левски Елин Пелин завършиха 2:2 в контролна среща, играна на терена с изкуствено покритие в спортния комплекс в Сандански.

Двубоят протече с преимущество на гоцеделчевския тим, но нападателите не бяха точни пред противниковата врата.

Още в 3-та минута Фаик Таиров излезе сам срещу вратаря на Левски, но не успя да го преодолее. В 5-та минута Янко Янков при бърза контраатака на отбора от Елин Пелин успя да простреля вратаря на Пирин за 0:1.

В 35-та минута главният съдия Христо Ристосков отсъди дузпа в полза на Пирин, която Атанас Лясков превърна в гол за 1:1.

В 55-та минута Васил Чергов, най-добрият футболист на терена, направи 2:1 за отбора от Гоце Делчев.

В 86-та минута след колективна грешка на защитата на Пирин Хаджиниколов остана непокрит в наказателното поле и възстанови равенството.