Отборът на Пирин Разлог победи с 2:1 третодивизионния Оборище Панагюрище в предсезонна контрола. Най-впечатляващо в мача обаче, бе дебютът на Тодор Кючуков, Александър Томаш и Стойчо Младенов-младши за отбора от Панагюрище. Освен тях тук ще играе и другият син на Стойчо Младенов- Александър, който обаче пропусна днешния мач в Разлог.

В самия двубой възпитаниците на Иван Стойчев постигнаха втора поредна победа. Те поведоха през първото полувреме с гол на Хаджи Николов от дузпа. В началото на второто полувреме Михаил Михайлов изравни за Оборище, а опитният Димитър Наков донесе победата на отбора от Разлог. Тимът от Панагюрище ще играе следващата си контрола, в събота с ОФК Пирин, от 11.00 часа на базата в Рилци.