Несебър се наложи с 4:1 над Сливен в контролна среща, която се игра на едно от изкуствените игрища в морския град.

Двата отбора са съперници в Източната Б група, а първото полувреме днес завърши без отбелязани голове.

Веднага след началото на второто полувреме Стоян Кадифчин откри резултата за домакините след пас на Иван Илиянов. После пък самият Кадифчин подаде на Георги Калайджиев, който направи 2:0.

Юношата на ЦСКА Ивайло Димитров вкара третото попадение, а след него се разписа и местният талант Димитър Г. Попов, който беше най-съобразителен след центриране от фаул. Гостите от Сливен отбелязаха почетното в последната минута на срещата чрез Хюсеин Филипов.

Следващата контролна среща на несебърлии е в събота във Варна срещу местния Черно море.

"Определено отборът ни е в процес на изграждане все още. Малко е времето, тъй като ние подновихме почти изцяло състава. Реално и ние като ръководство нямаме ясна представа как ще изглеждаме в първенството, коментира за БТА изпълнителният директор на Несебър Руси Гочев.