Тимовете на Нефтохимик и Локомотив Горна Оряховица не успяха да се победят и завършиха 2:2 в двубой от 28-ия кръг на Б група.

След нулево първо полувреме двата тима предложиха голово зрелище след почивката и си отбелязаха по два гола.

Тихомир Кънев успя да открие резултата в 54-ата минута, но домакините от Бургас успяха да обърнат развоя на двубоя между 75-ата и 83-ата минута. Първо Цветан Филипов прониза съперниковата врата, а след това и Борислав Борисов с красив удар даде преднина на "зелените".

В края на двубоя Тихомир Кънев с втория си гол в мача прати една точка към Горна Оряховица.

В класирането Локомотив се намира на 3-ото място с 46 точки, а Нефтохимик ще продълж да се бори за спасението си с актив от 32 точки и заема 12-ото място.