Отборът на Марек победи Малеш Микрево с класическото 3:0 в контрола на стадиона в село Дамяница.

През първата част играта бе изпъстрена с много интересни моменти, но до гол не се стигна. След почивката по-добре стоеше отборът от Микрево, но Марин Георгиев на три пъти и Антон Цветков на два пъти сами срещу вратаря Варцола не успяха да го преодолеят.

В 57-та минута Йордан Шопов откри за Марек. В 76-та минута Йовчев след груба грешка на защитата на Малеш покачи на 2:0. В 83-та минута Станкев от съмнително положение за засада направи победата за дупничани класическа.

Следващата контрола на Марек е срещу Беласица в събота от 14.00 часа на стадиона в Дамяница, а на Мелеш срещу Вихрен - в събота от 11.00 часа на терена с изкуствено покритие в Сандански.