Малеш Микрево постигна минимална победа с 1:0 срещу Пирин Гоце Делчев в контролна среща.

Още в петата минута след колективна грешка на защитата на гостите Димитър Чечев направи безпомощен вратаря на Пирин Гоце Делчев Димитър Давчев.

След почивката треньорите на двата отбора Пламен Мицански на Малеш и Димитър Соколов на Пирин Гоце Делчев дадоха шанс на футболистите от резервната скамейка.

Футболистите от отбора на домакините на три пъти не успяха се възползват от създадените чисти голови положения срещу стража на гостите.

Следващият мач на отбора на Малеш ще бъде в събота срещу юноши-старша възраст, на Локомотив София. Пирин Гоце Делчев ще гостува в неделя на елитния Работнички Скопие - един от силните отбори в първа дивизия на Република Македония.