Локомотив Стара Загора загуби втората си контрола от подготвителния лагер в Турция с 1:3 от румънския втородивизионен Копачене.

До почивката румънците водеха с 1:0, а „железничарите” удариха две греди чрез Валери Михайлов.

През втората част съперникът на Локомотив вкара още един гол, но нападателят на старозагорци Иван Чергев намали на 1:2.

В края на проверката реферът отсъди спорна дузпа за румънския тим, която бе реализирана.

„Не стана много добър мач, защото през цялото време духаше силен вятър. Направих няколко размествания в състава и мога да кажа, че не играхме с титулярите”, каза от Турция старши треньорът на Локомотив Иван Вутов.

В събота железничарите ще изиграят третата си контрола срещу втория отбор на Университатя Крайова.