Поредната победа в контролен мач спечелиха футболистите на Несебър като записаха класически успех 3:0 срещу Добруджа Добрич.

Отборът на Георги Василев подсказа, че навлиза в оптимална форма за срещите от пролетния дял и е в състояние да изпълни поставената цел за влизане в А група.

Гостите от Добруджа имаха две възможности за гол, но не успяха да преодолеят вратаря Свилен Симеонов през първия половин час.

След това голмайсторът на несебърлии Борислав Иванов матира на два пъти вратаря Христо Николов, след асистенции на Запрян Иванов и Марин Ценов за 2:0.

Най-красивият гол в мача отбеляза защитникът Веселин Пенев в 88-ата минута, като заби с глава топката под напречната греда след центриране от ъглов удар на Мартин Кокалджиев.

В събота несебърлии ще играят на стадиона в Поморие срещу четвъртфиналиста в турнира за купата на България Черноморец Поморие.