С гол на Димитър Петков в 32-та минута отборът на Бдин Видин се наложи с 1:0 над Симитли Симитли в контролен мач,игран на терена с изкуствено покритие на спортен комплекс „Вихрен“ в Сандански.

Около 100-тина зрители наблюдаваха този интересен двубой. Още във втората минута Андон Гущеров изскочи сам срещу вратаря на Бдин, но не успя да го преодолее. По-късно Петков имаше нов шанс за отбелязване на гол, но стражът на Септември Васев изби кълбото в корнер.

Втората част на мача беше много интересна и като цяло през нея по-добре стоеше на терена отборът на Септември Симитли. Калоян Стоянов след центриране от дясно в наказателното поле на Бдин не успя от 5-6 метра с глава да изпрати кълбото в мрежата.

На два пъти Атанас Николов от непосредствена близост не бе точен срещу вратата на тима от Видин. Борислав Хазуров изскочи веднъж срещу вратаря на Септември Галев, но не успя да де възползва.