Банско победи Ботев Криводол с 4:0 в контролна среща. През първото полувреме бе отбелязан само един гол във вратата на Ботев. Това стана в 2-ра минута след отлично изпълнение фаул от 17-18 метра от Вайс Кьосов от Банско. В 42-ра минута Давид Гълъбов от Банско разтресе напречната греда зад вратаря на Ботев Данов.

През втората част на срещата пълни господари на терена бяха футболистите на Банско. В 73-та минута Георги Кавръков изпрати топката от 15 метра в долния ляв ъгъл на Данов за 2:0. В 76-та минута Павел Петков с отличен шут от 20 метра изпрати топката директно в долния десен ъгъл на стража на Ботев за 3:0, информира БТА.

Четвъртият и последен гол в срещата отбеляза отново Павел Петков, който след самостоятелен рейд отляво навърза защитата на Ботев и със страхотен шут изпрати коженото кълбо в горния десен ъгъл на вратата на Ботев за 4:0.