Отборите на Банско и Ботев (Гълъбово) не успяха да излъчат победител в изтеглен мач от 20-ия кръг на Б група. Двубоят приключи при резултат 0:0.

През цялата среща козлите контролираха играта, но за съжаление до попадение в противниковата врата така и не се стигна. Двубоят се игра на много тежък терен. Дъжд преваляваше през цялата среща, което още повече влоши състоянието на тревната настилка и през второто полувреме това особено затрудни играчите и на двата тима.

В първата част момчетата на Томаш създадоха няколко голови ситуации, но до попадение така и не се стигна. В края на първото полувреме Йордан Лечов получи сътресение и се наложи да бъде сменен през втората половина от срещата.

Във второто полувреме домакините се опитаха да затруднят вратаря на «козлите» Пламен Колев, но той майсторски изби топката.

„Изпуснахме много ситуации. Трябва да сме още по-спокойни на терена и със самочувствие. Определено можем по-добре.”, заяви след срещата Александър Томаш.