Отборът на Левски завърши 2:2 с Лех Познан в петата си контрола от лагера на тима в Турция. Двете попадения за „сините“ реализира Валери Домовчийски, първото от дузпа. Нападателят на Левски пропусна втора дузпа през първото полувреме.

Развитието на двубоя минута по минута:

Левски – Лех Познан 2:2

90' Край на мача

89' Бедоя излезе на позиция да стреля, но го направи слабо и вратарят спаси.

85' Галин Ташев замени Луис Педро.

84' Краев открадна топката пред наказателното поле и пусна към Роман Прохазка, който стреля силно, но топката рикошира и излезе в ъглов удар.  Центрираната топка попадна в Белаид, който се забави и не отправи удар към вратата на Лех.

78' Александър Александров замени Боби Цонев.

76' 2:2 Груба грешка на Емил Нину доведе до изравнителен гол, който вкара Дарко Йевтич.

75' Илия Димитров замени Валери Домовчийски, който вкара и двата гола за Левски, а и изпусна една дузпа.

75' Удар на Ловренчич излезе в страни от вратата на Йоргачевич.

70' Добра комбинация по дясното крило. Радослав Цонев пусна към Роман Прохазка, който стреля мощно, но топката среща главата на защитник от Лех.

64' Корнер в полза на Левски. Борислав Цонев центрира, а Белаид стреля с глава но покрай вратата на Лех Познан.

62' Невероятен пропуск на Луис Педро. "Сините" проведоха хубава атака, Боби Цонев изведе холандеца в наказателното поле, но той пропусна.

53' Жълт картон за вратаря Йоргачевич, който забави времето при изпълнението на един фаул.

51' Жълт картон за Емил Нину, който фаулира Убипарин.

49' Удар на Ковначки е спасен от Боян Йоргачевич.

46' Първа възможност за Левски през второто полувреме. Прохазка центрира в наказателното поле, а Боби Цонев опита удар от въздуха, но не успя да вкара.

46' Начало на второто полувреме. Ради Цонев на мястото на Георги Сърмов.

--

45+1' Край на първото полувреме

45' Една минута добавено време.

44' В края на първото полувреме Емил Нину получи контузия. В крайна сметка румънецът се изправи, след като му оказаха медицинска помощ.

43' Валери Домовчийски извърши нарушение, но противников играч след това го удари без топка. Двата тима бързо се скупчиха, но не се стигна до размяна на удари между играчите. Турският съдия показа един жълт картон на играча от Лех.

42' Опасна атака за Лех Познан. Топката бе центрирана, но първо Йоргачевич, а след това и Нину успяха да избият топката.

38' Червен картон за играч на Лех Познан. Боби Цонев проби през центъра, а Енрике го фаулира и съдията му показа червен картон. Последва опасен удар на Прохазка от фаул, но над вратата на съперника. Друг играч от Лех замени изгонения.

36' 2:1 за Левски! Бедоя центрира отлично към Домовчийски. Голмайсторът заби с глава в мрежата на Гостомски.

32' Нова дузпа за Левски. Луис Педро бе фаулиран от играч на Лех. Валери Домовчийски стреля в левия ъгъл, но вратарят хвана посоката и изби топката.

29' Чудесен шанс за Лех Познан. Дарко Йевтич излезе сам срещу Йоргачевич, но стреля в страни от вратата на Левски.

19' Луис Педро получи жълт картон, защото оспори решение на съдията.

17' 1:1 Отборът на Лех Познан успя да изравни след атака по дясното крило. Убипарип получи хубав пас и вкара в мрежата на Йоргачевич.

12'  Корнер в полза на Лех Познан. Пред вратата на Йоргачевич стана разбъркване, но сърбинът се справи и хвана топката.

10' 1:0 Минев центрира отляво, а Краев беше свален в наказателното поле. Съдията отсъди дузпа, която Валери Домовчийски превърна в гол.

1'  Начало на мача

--

Левски: 29 Боян Йоргачевич, 15 Роман Прохазка, 3 Аймен Белаид, 31 Емил Нину, 14 Веселин Минев, 18 Борислав Цонев, 8 Георги Сърмов, 10 Мигел Бедоя, 12 Божидар Краев, 11 Луис Педро, 17 Валери Домовчийски

Треньор: Стойчо Стоев

Лех Познан: 33 Гостонски, 3 Дъглас, 13 Тралка, 6. Краока, 11 Ловречиш, 14 Убипарип, 16 Йевтич, 19 Хамалайнен, 24 Ковначки, 25 Енрике, 35 Камински

Треньор: Мачей Скорца