Отборът на Берое се прибра късно вечерта в Стара Загора след тежкото поражение с 1:6 от Славия в мач от четвъртия кръг на А група. На Градския стадион под Аязмото футболистите, както и помощник треньорът Петър Костадинов бяха посрещнати от около 80 разгневени привърженици на зелено-белия тим.

Феновете изразиха своето недоволство от загубата на Берое като един от привържениците уцели с камък по главата защитника Иво Иванов.

Левият бек Дюдоне Овона бе посрещнат с маймунски скандирания. Овона извърши два глупави фаула в наказателното поле на Берое, след които съдията Стефан Спасов свири две дузпи за „белите“, които бяха реализирани от Жуниньо през първото полувреме и от Здравко Лазаров в началото на втората част. Давид Каядо също бе сред хулените футболисти от феновете.