• КРАЙ НА МАЧА

90+6'
  • Мачът е прекъснат, за да се окаже медицинска помощ за Манзоро. Французинът като че ли няма да доиграе финалните секунди.

90+5'
  • Много тежък шут на Зехиров от дистанция, топката прелетя в аут покрай дясната сглобка.

90+3'
  • Далечен шут на Карачанаков по тревата. Топката излезе в аут на метър покрай дясната греда.

90+1'
  • 5 минути продължение на срещата.

• Пряк свободен удар за Берое. Спас Делев центрира към точката на дузпата, където Живко Атанасов изпревари противник, за да изчисти в корнер.

90'
  • Последна смяна в Славия - Франк Мбарга вместо Янис Карабельов.

86'
  • Два поредни пропуска за Славия в рамките на няколко секунди! Първо Макенджиев отрази тежък шут на Карачанаков от около 14 метра, а после Манзоро навлезе мощно в наказателното поле и стреля над гредата.

80'
  • Отличен шанс за Берое! Веселин Пенев изненада с включване в атака през центъра, а Божилов с идеален пас го намери в наказателното поле. Защитникът нанесе много неточно воле, ала топката се удари в Живко Атанасов и се върна при Пенев. Той опита нов удар, който бе блокиран.

78'
  • Опасен изстрел на Карачанаков от фаул. Нападателят шутира силно над стената, а Макенджиев с една ръка изби над вратата в корнер.

75'
  • Цялата скамейка на Славия скочи с искания за дузпа за фаул срещу Карачанаков! Ивайло Димитров елегантно се измъкна отляво и отправи прострелно центриране. Карачанаков щеше да го засече при точката на дузпата, но Спас Делев притича отзад и подложи крак. Контактът между двамата бе минимален и съдията го пропусна, като остави играта да продължи.

68'
  • Жълт картон и за Манзоро, който репликира съдията Ивайло Стоянов.

63'
  • Жълт картон за Венелин Филипов, който задържа Манзоро за шортите.

63'
  • Последна смяна за Берое - Станислав Костов вместо Жуниор Мапуку.

61'
  • Карачанаков показа добра техника на малък периметър и с обръщане загърби пазача си. Той нахлу отдясно, след което отправи нещо средно между изстрел и центриране. Топката излезе в аут, без никой да стигне до нея.

60'
  • Пореден пряк свободен удар за Славия и пореден неточен опит за обстрел от далечна дистанция. Манзоро не се уплаши да стреля от около 30 метра, ала това не донесе грам опасност за Макенджиев. Топката излезе в аут.

58'
  • Голям пропуск за Берое! Грешка за Славия при изнасяне на топката позволи тя да отиде право у Спас Делев в наказателното поле. Нападателят нагласи кълбото на десния си крак, ала отправи разочароващ изстрел в аут.

53'
  • Пряк свободен удар за Славия на около 29-30 метра фронтално срещу вратата на противника. Карачанаков отправи топовен изстел, който прелетя силно встрани покрай лявата греда.

52'
  • Жълт картон за Диего Фераресо, който фаулира Спас Делев.

47'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Играчите на Берое подновиха мача с удар от центъра.

46'
  • Втора смяна на почивката в Славия - Иван Вълчанов вместо Емил Мартинов.

46'
  • Смяна на почивката в Славия - Антон Карачанаков вместо Дуде Ндонгала.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+3'
  • 2 минути продължение на първата част.

• Пропуск на Мапуку! Том матира отбраната на домакините с елегантно копване за тъмнокожия таран, който излезе съвсем сам по диагонала срещу Кирев, ала от воле прати топката в небесата.

44'
  • Втора смяна в Берое - Владимир Зафиров напуска заради разтежение, Георги Динков влиза.

40'
  • Втора греда за Берое! Този път Жуниор Мапуку имаше малшанс след центриране на Веселин Пенев отляво. Конгоанецът бе оставен непокрит да стреля с глава в наказателното поле, след което заби кълбото в терена, а то отскочи и уцели напречната греда зад Марио Кирев.

36'
  • Пробив на Ндонгала отдясно, центрирането му обаче прехвърли всички в наказателното поле.

32'
  • Първа смяна в Берое - Стивън Петков излиза, на негово място влиза Венелин Филипов.

28'
  • Съдията прекъсна двубоя за кратка почивка, в която играчите да се освежат с вода.

• Добра възможност за Славия. Домакините организираха контраатака отляво, при която Фераресо изведе Димитров сам срещу Владимир Зафиров. Централният нападател лесно литна защитника, ала се забави с нанасянето на удар и топката му бе отнета с общи усилия от отбраната на Берое.

26'
  • Добро включване на Дуде Ндонгала отдясно по атаката на Славия. Тъмнокожия техничар се отскубна и изчака включването на Манзоро, ала центрирането му беше лесна плячка за защитата на Берое.

25'
  • Домакините от Славия имаха претенции за игра с ръка на Георги Божилов около границата на наказателното поле. Съдията Ивайло Стоянов остави мача да продължи, без да се намесва.

20'
  • Остро центриране на Манзоро от фаул, отсъден до наказателно поле отляво по атаката. Топката се насочи към купа от играчи и Макенджиев излезе, за да боксира надалеч.

17'
  • Греда за Берое! Спас Делев изпълни ъглов удар вляво от вратата на Славия, а Георги Божилов се стрелна на близката греда и с глава насочи кълбото към далечния ъгъл. То обаче намери страничния стълб.

13'
  • Втори опит на Манзоро от фаул, този път дистанцията беше около 30 метра. Французинът стреля ниско по тревата, а Макенджиев имаше леки колебания, преди да улови.

9'
  • Джереми Манзоро изпълни прекия свободен удар, който бе точно пред границата на наказателното поле. Топката нацели стената, а после Петър Атанасов опита изстрел към близкия ъгъл, който прелетя встрани.

6'
  • Директен червен картон за Елиаш! Много слаба изява на вратаря Благой Макенджиев, който вместо да изрита топката напред, я подаде право на Ивайло Димитров и нападателят тръгна към вратата. Елиаш нямаше друг избор освен да го застигне и да го повали на тревата.