Въпреки че са на двата края на класирането на Чемпиъншип, Фулъм и Дарби Каунти направиха завързан мач с много интрига, но в него не излъчиха победител.

Двата тима завършиха 1:1 в Лондон и по този начин не помогнаха много на каузите си. Гостите преследват промоцията, докато домакините се стремят да не отпаднат.

И двете попадения паднаха преди почивката. Първо "котиджърс" поведоха след автогол на Маркус Олсон в 17-та минута, но отговорът на "овните" дойде малко преди почивката.

Тогава в 44-та минута шотландецът Крейг Брайсън изравни след асистенция на Крис Мартин и в крайна сметка този резултат се запази и до края.

Фулъм събра 29 точки и все още е над опасната зона, макар Родъръм да изостава само на четири. Дарби остава близо до върха и е само на пет точки от него, макар да е на петата позиция.