Добруджа Добрич се наложи с 3:0 над подмладения отбор на Спартак Варна в последния мач от втория кръг на Б група. Два гола за добруджанци вкара Атанас Илиев.

Той откри  резултата в 3-ата минута, а и след това оформи крайното 3:0 в 60-ата минута. Емил Колев в 26-ата минута също се разписа между попаденията на нападателя.

Добруджа постигна първа победа след равенството 2:2 в първия  мач като домакин с Ботев Враца. Спартаковци пък изиграха първи мач за сезона, след като не се явиха на мача в Банско.

Отборът  от Варна беше разтърсван от проблеми в последните две седмици, а за да изразят разочарованието си днес феновете на домакините  прекъснаха мача с бомбички и димки след първия гол за около пет  минути./БТА