Банско и Локомотив Горна Оряховица направиха равенство 0:0 на стадион "Свети Петър" в Банско в мач от четвъртия кръг в Б група.

Резултати от 4-ия кръг в Б група

Опитите на футболистите на домакините да запишат първите три точки в новото първенство останаха напразни. Играта се водеше повече в центъра на терена през първата част на двубоя.

След почивката далеч по-добрият отбор на терена беше този на домакините. В 60-ата минута след изпълнение на ъглов удар от няколко метра включилия се в помощ на нападението Йордан Лечов с глава разтресе напречната греда на гостите.

До края на срещата непростими пропуски за "козлите" направиха Атанас Чепилов, Янислав Иванов и Борислав Хазуров.

В този мач възпитаниците на треньора Александър Томаш спечелиха първата си точка от четирите изиграни срещи, като предишните три загубиха като гости в Созопол и Ботев Гълъбово и като домакини от отбора на Поморие.