Баскетболният Барселона с българина Александър Везенков в състава гостуват довечера на Фуенлабрада в опит да се класират за полуфиналите в местната Лига Ендеса. Барса разгроми съперника си в първия мач от четвъртфиналните плейофи с 99:65 точки и остава фаворит за успех в два мача срещу Фуенлабрада.

Двубоят е от 20.30 часа и можете да го наблюдавате в Gong Play и по телевизия Diema Sport.

И в останалите четвъртфинални двойки, вторите срещи се играят днес. От 14.30 часа играят Гран Канария и Лаборал Куча, като тимът от Витория победи в първия мач с 81:76 точки. Срещата можете да наблюдавате в Gong Play и по телевизия Diema Sport.

Уникаха е домакин на Валенсия от 18.30 часа, като в първата среща бе много оспорвана и Валенсия измъкна успеха в края със 79:75 точки.

В късния мач Реал Мадрид гостува на Мурсия от 21.30 часа, като води с 1:0 победи след успех със 107:103 точки в първия двубой.