С хеттрик на Гарет Бейл националният отбор на Уелс измъкна победата с 3:2 при гостуването на Беларус. Решаващият гол падна в 4-ата минута на добавеното време. "Драконите" са трети в класирането с 6 точки,  Чехия има 7, а лидер е Белгия с 10 точки.

Уелс поведе в 6-ата минута, когато Бейл вкара от  дузпа, отсъдена за нарушение на вратаря срещу него. Домакините направиха пълен обрат до почивката. Първо в 29-ата минута Виталий Лисакович изравни от дузпа, две минути по-късно Павел Седко за втори път прати топката във вратата на „драконите“.

Гостите изравниха в 69-ата минута отново от дузпа. Тя бе отсъдена за нарушение срещу Бен Дейвис, а Гарет Бейл не трепна при удара от бялата точка. В добавеното време на мача Бейл донесе трите точки на Уелс след асистенция на Даниел Джеймс.