Португалският Бенфика завърши 1:1 с гръцкия ПАОК на прага на груповата фаза на Шампионска лига.

В първата плейофна среща "орлите" откриха резултата в добавеното време на първата част, когато Пици се разписа, Гърците се върнаха в двубоя с гол в 76-ата минута на срещата.

Още в 6-ата минута попадение на Бенфика, реализирано от Фернандес беше отменено поради засада. Пици пропусна да се разпише в 23-ата минута, малко по-късно отново той не съумя да насочи топката във вратата на гръцкия тим.

В добавеното време на първата част Пици се разписа, след като от дузпа не остави шансове на стража на гостите. През втората част домакините също бяха по-активният тим, но до второ попадение не стигна, а гостите изравниха в 76-ата минута на срещата. Така в крайна сметка двата тима не излъчиха победител и ще трябва да определят крайния победител.