Интер постигна икономична победа с 2:0 на своя „Сан Сиро“ срещу Карабах от Азебрайджан и води в група F след двете си победи.

В 18-ата минута Интер откри резултата. Данило д`Амброзио изпрати топката в мрежата на Карабах с удар малко извън наказателното поле.

Впоследствие италианският гранд продължи да доминира, но пропусна няколко изгодни шансове за гол.

В края на първото полувреме азерите дори можеха да изравнят чрез бразилския си нападател Рейналдо, който излезе сам срещу вратата, но пропусна.

През второто полувреме интеристите продължиха да си играят с огъня, без да натискат педала докрай.

В 82-ата минута Икарди излезе на изгодна позиция, но изпрати топката встрани от вратата на Карабах.

В типично италиански стил, „нерадзурите“ се опитаха да стигнат до успеха с минимум усилия и в крайна сметка успяха.

В 85-ата минута Мауро Икарди успя да успокои съвсем своите, след като с диагонаален удар реализира за крайния успех с 2:0 на фаворита.

В другия мач в група F Сент Етиен и Днипро завършиха 0:0.

Така Интер води с 6 точки в групата, следван от Сент Етиен с 2 точки, Днипро и Карабах по една.