Втородивизионният италиански Авелино бе санкциониран с  хиляда евро заради саркастични забележки на техния диктор по време на домакинството срещу Перуджа. Служителят на клуба определено не беше впечатлен от продължението, което съдията на срещата назначи.

„Ирпините” победиха гостите с 2:0 вчера и така изпревариха Пескара, за да заемат 16-ото място в Серия Б. Въпреки победата дикторът на стадиона си позволи сериозни волности, когато научи, че към редовните 90 минути ще бъдат добавени още минимум 7. Табелката с продължението бе вдигната от четвъртия съдия, а домакинските фенове я посрещнаха с бурни освирквания. В този момент с подигравателен тон дикторът заяви, че предстоят да се изиграят 12 минути добавено време.

Авелино е един отборите, през които премина родният национал Андрей Гълъбинов. Нападателят игра там като преотстъпен през сезон 2013/2014, като в 39 мача вкара 15 гола.