Старши треньорът на Атлетико Мадрид Диего Симеоне заяви, че критиките са заслужени, когато отборът записва слаби резултатите.
„Няма какво да коментирам относно наказанието на ФИФА. Не се е променило много от предния път. Ние сме концентрирани върху предстоящия ни мач със Селта. Работим усилено“, коментира Симеоне.
„Няма какво да коментирам около часа. Има хора, които работят при съставянето на програмата. Нашата работа е да работим върху подобряването на представянето на Атлетико. И в други сезони сме играли от 12 часа“, добави аржентинецът.
„Надявам се, че през този сезон ще се представим на много високо ниво, както в края на миналата кампания. Правилно е да ни критикуват, когато резултатите са негативни. Трябва да се подобрим и да търсим алтернативи. Предстои ни много труден мач, срещу класен съперник. Сигурен съм, че отсъствието на Нолито няма да се усети в състава на Селта. Това е отбор, който не е зависим от един футболист. Всички мачове са важни и винаги гоним победа. Ние продължаваме да търсим нашата първа победа и е нормално да има по-голямо напрежение“, каза още Диего Симеоне.
Коментирай