Въпреки превъзходството през по-голямата част от мача, Бордо трябваше да отстъпи на Сент Етиен, които стигнаха до успеха от дузпа в добавеното време. Крайното 1:0 за гостите от Сент Етиен фиксира Денис Буанга в 93-ата минута.

С победата Сент Етиен се придвижи в първата половина на класирането, заемайки 9-о място с 14 точки. Бордо пък е на 5-о място с 15 и пропусна шанса си да стъпи на подиума. Това е втора победа в два мача за Крокодилите с новия им треньор Клод Пюел, който победи най-напред бившия си отбор Лион с 1:0.

Денис Буанга сам спечели единоборството със защитника на домакините Пабло Арно Норден. Малко преди да изтече част игра домакините загубиха важния си защитник Лоран Кошчелни, който се контузи. Бившият футболист на Арсенал поиска обяснение от съдията заради фаул, като по всичко изглежда, че или има проблем с ахилесово сухожилие, или в глезена.

Малко преди края на мача, в който дойде дузпата, Буанга имаше още една възможност да вкара, но този път беше блокиран./БТА