Българските футболисти Михаил Александров и Иван Иванов започнаха като титуляри за своя Арсенал Тула и престояха на терена по 90 минути, но не успяха да му помогнат да избегне поредното си поражение. Техният тим падна с 1:3 при гостуването си на Терек Грозни.

Двамата имаха доста добри изяви през целия мач, но те не се оказаха достатъчни да бъде избегната загубата. А домакините от Чечения нанесоха своя удар доста рано в мача и Арсенал така и не успя да се съвземе напълно.

Още в 5-та минута Магомед Митришев откри резултата, а в 20-та резултатът вече беше 2:0 след ново негово попадение след асистенция на Ризван Уциев. При този резултат дойде и почивката.

Федерико Расик намали на 1:2 в 77-та минута от дузпа, но това беше всичко хубаво за гостите в тази среща. Те допуснаха и трето попадение в продължението на срещата, а негов автор беше косоварят Бернард Бериша и всичко свърши.

Така Терек събра 33 точки на петата позиция и все още се надява на квота за Европа. Арсенал пък остава с 18 точки на 13-та позиция и все още е в зоната за баражите за спасяване след края на сезона.