В Ливърпул се надяват Ловрен да е готов за Ман Сити

Публикувана в 19:39 на 15 март 2017 654 0
Деян Ловрен<strong> източник: Gulliver/Getty Images</strong>

Деян Ловрен източник: Gulliver/Getty Images

Хърватският национал Деян Ловрен е готов да се завърне в състава на Ливърпул за гостуването на Манчестър Сити в неделя от Висшата английска лига. Ловрен, който пропусна последните пет мача на мърсисайдци заради травма на коляното, се завърна на терена в понеделник и игра 75 минути за дублиращия отбор на "червените" при победата с 2:0 над Челси в шампионата.

Мениджърът Юрген Клоп изгледа двубоя от Премиър Лийг 2.

"Мисля, че Деян можеше да изиграе и целия мач, но сме доволни и от тези 75 минути. Той се чувстваше добре, беше солиден, а с опита си помогна много на по-младите момчета около него. Желанието на Ловрен е да се върне първо в първия отбор. Хубавото за него е, че е здрав и показа добра форма пред очите на мениджъра", коментира старши треньора на дубъла на Ливърпул Майк Гарити.

Ливърпул е четвърти в класирането с 55 точки, на точка зад третия Манчестър Сити преди гостуването на "Етихад" в неделя.