Мениджърът на Тотнъм Маурисио Почетино очаква „шпорите” да домакинстват в следващия мач от Шампионската лига на новия си стадион.

Тотнъм съумя да накаже като гост, във втория мач от 1/8-финалите, Борусия Дортмунд, след като го победи с 1:0 и с общ резултат 4:0 се класира за следващия етап на най-авторитетния европейски клубен турнир.

„Очаквам да играем на новия стадион”, сподели Почетино след срещата.

„Вчера разговарях с Даниел Леви и той беше много позитивен, надявам се, да, пожелавам си да играем в следващия мач на нашия нов стадион”, коментира още мениджърът на лондончани.

„Ще бъде невероятно, ако можем да чуем химна на Шампионската лига на нашия стадион преди следващия двубой. Вече сме на четвъртфинал и се надявам, че ще чуем песента там”, каза още Маурисио Почетино.

Мачовете в Шампионската лига са насрочени за 9/10 април. Тъй като все още не е изтеглен жребият за четвъртфиналите и не е ясно дали в реванша Тотнъм няма да бъде домакин, а тогава двубоят би бил на 16/17 април.

Откриването на новия стадион на Тотнъм се бави, заради разрешителните, които съоръжението трябва да получи.