Мидълзбро - Манчестър Сити 0:2 /репортаж/

Публикувана в 16:31 на 11 март 2017 378 0

Манчестър Сити победи домакина Мидълзбро с 2:0 и се класира за полуфиналите в турнира за купата на английската Футболна асоциация.

Гостите откриха резултата още в третата минута на "Ривърсайд", след като Давид Силва засече отблизо подаване на Рахийм Стърлинг от дясно.

Малко след почивката Серхио Агуеро удари греда за Сити, а в средата на втората част аржентинският нападател все пак се разписа след пас на границата на малкото наказателно поле на Лерой Сане от ляво.

Така гостите заслужено стигнаха до успеха, след като контролираха мача и създадоха значително повече ситуации пред вратата на Брад Гузан.