Отборите на Ботев Пловдив и Славия играят при резултат 1:0 в мач от 8-ия кръг на efber Лига. Срещата стартира в 18:45 часа и се играе на стадион „Христо Ботев“ в Пловдив.

Двубоя можете да гледате по DIEMA SPORT и PLAY DIEMA XTRA. В Gong.bg следим за вас всичко най-важно и интересно, заедно с богато видео съдържание.

efbet Лига

1 : 0

• 60’ Николай Минков
  • Галин Иванов напуска терена, вместо него Емил Стоев

86'
  • Кристиан Нвачукву можеше да вкара втори гол за Ботев Пд, но ударът му от границата на наказателното поле мина над вратата.

80'
  • Роберто Райчев заменя Денислав Александров

77'
  • Илиев на мястото на Укаки

68'
  • Балов напуска терена, вместо него Стоянов

64'
  • Смяна и в Славия. Минчев излиза, влиза Фабиен

64'
  • Мараш на мястото на Трибуле

62'
  • ГОЛ за Ботев Пд. Николай Минков се разписа за 1:0 след мощен диагонален удар, топката тупна пред вратаря Николай Кръстев, който се опита да я улови, но вместо това тя влетя в мрежата му.

60'
  • Жълт картон за Чунг До

58'
  • Начало на втората част

46'
  • Една минута добавено време на първото полувреме.

45+1'
  • Николай Кръстев отново спаси мрежата си, след удар отблизо с глава на Вини Трибуле, който засече след изпълнение от корнер.

44'
  • В края на първото полувреме Славия започна все по-често да поглежда към вратата на Ботев Пд, но така и не може да създаде голяма голова опасност.

41'
  • Славия създаде първото опасно положение пред съперниковата врата след удар на Иван Минчев, но до попадение така и не се стигна.

37'
  • След първоначалния натиск на "канарчетата" играта се поуспокои и е предимно в центъра на терена, без опасности пред двете врати.

33'
  • Кристиан Нвачукву получава медицинска пмомощ, но все пак става и ще продължи срещата.

31'
  • ГЛАСУВАЙ за Играч на мача ТУК!!!

15'
  • Кристиан Нвачукву отправи много можещ удар от дистанция, но покрай вратата на Славия.

11'
  • Домакините поискаха игра с ръка на Куентин Зеедорф в наказателното поле, а секудни след това и за нова игра с ръка на Мартин Георгиев. И в двата случая дузпа не беше отсъдена.

10'
  • Янис Карабельов беше забравен от защитата на съперника, но пасът му през центъра беше много дълъг и Николай Кръстев успя да улови топката преди нападател на Ботев да стигне до нея.

6'
  • Добра атака на Ботев Пд, Николай Кръстев отново предпази тима си от попадение, но преди това реферът е видял засада, която беше отсъдена.

5'
  • Натиск на Ботев Пд в първите минути на двубоя. Николай Кръстев успя да предпази мрежата си при удар на Укаки.

3'
  • Начало на мача

• Стадион: Стадион Христо Ботев - Пловдив
    Рефер: Георги Гинчев
    Излъчва: Diema Sport

Startphoto.bg
11 снимки

В 60-ата минута домакините успяха да открият резултата. Николай Минков се разписа за 1:0 след мощен диагонален удар, топката тупна пред вратаря Николай Кръстев, който се опита да я улови, но вместо това тя влетя в мрежата му.