Oтборът на Гонг записа солидна победа над колегите от вестник „Тема спорт”. Нашите момчета се наложиха над противника с 5:0 във втори двубой от Медийната лига, която е спонсорирана от Макдоналдс.

Срещата протече при подчертано надмощие на „черните пантери”, които имаха само един проблем. Става въпрос за вратаря на „Тема спорт”. Храбрият Янаки Димитров – Яната извади десетина положения и показа класа в стил „Оливър Кан”.

Въпреки усилията на противниковия вратар, „черните” забиха пет парчета в мрежата на „Тема спорт”.

Головата серия стартира с далечен шут на Иван Иванов – Ванката. Последва ново попадение, дело на Красимир Илиев. До края на първата част с гол се отчете играещият мениджър Сашо Диков, който с плътен шут вкара от близко разстояние /2 сантиметра от голлинията/.

След почивката ФК Гонг продължи да тормози съперника и със здрава преса се поздрави с нови две попадения. Вкара ги Емил Евтимов, а за него се говори, че това е най-присъщото му нещо.

Агресивната игра на „черните пантери” даде резултат и в друг аспект. Румен Пенчев и Стефан Стоянов получиха жълти картони, които между другото бяха напълно заслужени.

Сашо Диков заложи на следните футболисти в двубоя: Веско Вълчев, Румен Пенчев, Иван Иванов, Иво Йовчев, Стефан Стоянов, Красимир Илиев и Емо Евтимов.

Извън сметките за тази среща останаха Ясен Гинев – Пинто и Кирил Лулев.

Селекцията на Гонг вече има две победи от два мача, след като в първия кръг преслушахме състава на „24 часа”. След седмица идва важен тест. Нашите играят с БНТ.