На турнира "Млади надежди", който се проведе в Банско и Разлог и е с ранг републиканско първенство тимът на Царско село (набор 2005 - футбол 9) стана шампион.

Сред участващите 8 отбора столичния тим спечели своята полуфинална група след 3 победи над Литекс с 4:1, Черноморец с 2:1 и Дунав Русе с 6:0.

На финала момчетата на треньора Кемал Рашидов спечели срещу Ботев Пловдив с 2:0.

Същите тези момчета през миналата година спечели първенството във футбол 7, а през следващото първенство ще играе във първенството футбол 11.

Станете част от Академия "Царско село"

Футболна академия „Царско село“ стартира през лятото на 2015 година, но едва в първия си сезон записа куп постижения, а различни отбори спечелиха голяма част от надпреварите си. През следващия състезателен сезон успехите продължиха.

Академията разполага с много терени, а базата продължава да се разширява и усъвършенства.