Сливен загуби с 0:1 от Ботев Гълъбово в контролна среща, играна на едно от помощните игрища на стадион "Хаджи Димитър".

През първата част домакините тотално надиграха своя съперник и създадоха няколко добри ситуации, но до гол не се стигна. В 22-ата минута Димитър Тодоров изпълни корнер и топката се отби в гредата, но нямаше футболист в оранжево, който да отклони топката във вратата. Няколко минути по-късно "воеводите" създадоха триходова атака, която започна от Динков, който намери добре Камбуров и той изведе отлично Миндев, но нападателя се засуети и не успя да нанесе удар. В 38-ата минута Димитър Павлов проби от дясно, но не успя да нанесе удар.

Ботев Гълъбово поведе в резултата в 52-ата минута, когато Кирчо Крумов напредна от дясно и центрира към непокрития Диков, който засече топката за 0:1.След попадението темпото на игра значително падна и пред двата отбора не се откри положение за нов гол.