Бившият старши треньор на Левски и настоящ на Чавдар (Бяла Слатина) Георги Тодоров прекрати днешната контролна среща на своя отбор срещу Марица Пд, като извади тима от терена в 63-ата минута.

Футболистите и треньорите на Марица останаха като гръмнати от действията на своите опоненти. Реферът Георги Кабаков отсъди дузпа за Марица за игра с ръка в наказателното поле, след което изгони Емилов от Чавдар заради оспорване на съдийско решение. В този момент Георги Тодоров привика своите футболисти и започна да им се кара пред всички на стадиона. След около 2-3 минути конско наставникът реши да извади от терена целия отбор.

Според слуховете кметът на Бяла Слатина е обещал премии на футболистите, ако успеят да победят Марица и дузпата е щяла да провали нещата. До 63-ата минута резултата бе 0:0. "Останахме като гръмнати от това, което се случи" коментира изпълнителният директор на Марица Георги Фиданов.