Лос Анджелис Лейкърс записа втора победа в новосъздадения турнир NBA In-Season. ЛеБрон Джеймс се завърна в игра и помогна на тима си с 16 точки за успеха над Мемфис Гризлис с 134:107.

Така Лейкърс продължава да е лидер в Група "А" на западната конференция. Отборът от Мемфис пък е последен с три загуби от три мача.

Домакините започнаха добре срещата, повеждайки с 11 точки (37:26) още в първата четвърт. След това и втора силна четвърт до голяма степен подпечата успеха на отбора.

Д'Анджело Ръсел бе най-резултатен за Лейкърс с 24 точки, с 23 пък бе японецът Руи Хачимура. Добрата новина за треньора Дарвин Хам бе, че ЛеБрон успя да се включи в срещата, след като пропусна предния мач заради травма.

Следващият двубой на Лейкърс е срещу Сакраменто Кингс и Александър Везенков в четвъртък сутрин от 05:00 часа българско време.